Coin Master – Recenzje Gier

coin masterNajpopularniejszą obecnie grą w internecie jest Coin Master. Jest to zabawa odpowiednia dla osób w każdym wieku. Jest to gra strategiczna, w której budujesz wioski i atakujesz inne. Jest tam automat do gry, który generuje monety, gdy się nim kręci. Za automatem w rzędzie znajduje się wiele różnych symboli, takich jak monety, worek z monetami, tarcza, świnia bandyty, młot byka, spin i aktualne wydarzenie. Jeśli obrócisz i dotkniesz tych samych trzech symboli, otrzymasz wyższe wygrane. Tarcza chroni twoją wioskę przed atakami. Jeśli zdobędziesz młot trzech byków, będziesz miał możliwość zaatakowania wioski swoich przyjaciół, ale nie celuj w przyjaciela, bo stanie się twoim wrogiem, możesz atakować przeciwników.

Najważniejszą rzeczą są spiny. Coin Master oferuje codzienne nagrody za spiny i monety, które są aktualizowane tutaj na naszej stronie.

Co to jest CoinMaster?

Połącz strategiczną grę w budowanie bazy z chaotyczną atmosferą automatu do gry, a otrzymasz Coin Master. Rozgrywka jest prosta: kręć maszyną, aby wykonać akcję. Możesz zarabiać monety, atakować bazy innych graczy, najeżdżać oddziały graczy lub zdobywać tarcze, które zmniejszają efekt ataków innych graczy. Następnie wykorzystaj zdobyte monety do budowy i ulepszania struktur swojej bazy.

Coin Master jest tak prosty, jak to tylko możliwe, więc nie zajmie ci dużo czasu, aby nauczyć się mechaniki i zacząć grać. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobów na optymalizację gry i poprawienie swoich doświadczeń z Coin Master. Przeczytaj kompletny poradnik do gry Coin Master z poradami i wskazówkami, które pozwolą Ci przyspieszyć budowę bazy i ochronić swoje zasoby monet przed innymi graczami.

Jak zdobyć więcej darmowe spiny i monety dla Coin Master?

Szukanie codziennych linków tutaj to nie jedyny sposób na zdobycie darmowych spinów i monet do Coin Master!

 1. Śledź Coin Master na mediach społecznościowych
  Każdego dnia Moon Active, twórca Coin Master, udostępnia kilka linków, za którymi możesz podążać, aby zdobyć darmowe spiny Coin Master. Jeśli podążasz za aktualizacjami, możesz uzyskać stały strumień darmowych rzeczy bez większego wysiłku. Możesz śledzić Coin Master na Facebooku lub Twitterze.
 2. Zapisz się na konkursy e-mailowe
  Jeśli zapiszesz się na email giveaway, będziesz mógł codziennie otrzymać kilka darmowych spinów Coin Master, po prostu klikając w link na swoim telefonie. Jak dotąd nie natrafiliśmy na żaden spam, więc jest to szybki i łatwy sposób na zdobycie darmowych spinów.
 3. Zaproś swoich przyjaciół
  Za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego, który z powodzeniem dołączy do Coin Master przez Facebook, otrzymasz 40 darmowych spinów Coin Master, co jest naprawdę miłe. Nie muszą nawet grać w grę, wystarczy, że pobiorą ją i zalogują się poprzez swoje konto na Facebooku, abyś mógł otrzymać darmowe spiny. Oczywiście, w interesie obu stron jest, abyś grał w grę, co prowadzi nas do naszego następnego punktu.
 4. Poproś o spiny jako prezent
  Możesz otrzymać do 100 darmowych spinów Coin Master dziennie od swoich znajomych, ale musisz mieć 100 aktywnych znajomych, którzy będą uprzejmi wysłać Ci prezent każdego dnia, aby to zrobić. Każdy prezent składa się z jednego darmowego obrotu. O ile nie jesteś niesamowicie popularny, jest mało prawdopodobne, że będziesz miał 100 znajomych, a co dopiero 100 znajomych, którzy będą chcieli grać z Tobą w grę. Zalecamy dotarcie do oficjalnej społeczności Reddita lub Facebooka, aby spróbować znaleźć osoby chętne do gry z Tobą.
 5. Obejrzyj reklamy wideo
  Możesz zdobyć ograniczoną liczbę darmowych spinów Coin Master dziennie, oglądając reklamy wideo. Wystarczy przewinąć w dół do automatu i kliknąć na przycisk spin energy w prawym dolnym rogu. Jeśli go nie ma, to znaczy, że skończyły się darmowe spiny, które możesz zdobyć w ten sposób na dany dzień, ale jeśli jest, to po prostu kliknij w niego, a obejrzysz reklamy.
 6. Darmowe Spiny
  coin-master-free-spins
  Możesz zdobyć wiele darmowych spinów Coin Master poprzez obroty. Jeśli zdobędziesz trzy symbole spin energy w rzędzie, otrzymasz wiele darmowych spinów. Zbierz ciąg tych symboli i możesz obracać się przez wieki, aż do ich wyczerpania.
 7. Ulepsz swoją wioskę
  Za każdym razem, gdy wyrównasz poziom swojej wioski, otrzymasz kilka darmowych spinów od Coin Master. Ale nie jest to łatwe, bo kupowanie nowych budynków i ich ulepszanie kosztuje sporo złota, a żeby awansować, trzeba kupić wszystkie budynki, łącznie z ulepszeniami. Będzie to wymagało wielu obrotów.
 8. Weź udział w wydarzeniach
  W Coin Master prawie zawsze jest przynajmniej jedno wydarzenie, które może obsypać Cię darmowymi spinami. Podczas przeglądania automatu zwróć uwagę na prawą górną część ekranu. Każdy wirtualny przycisk, który widzisz poniżej menu (które pojawia się w postaci trzech linii) to wydarzenie. Kliknij na jeden z nich, a zobaczysz, z czym wiąże się każde wydarzenie. Skorzystaj z tych wydarzeń, a możesz zdobyć znacznie więcej darmowych spinów Coin Master niż zwykle.
 9. Zaczekaj
  Jest to oczywista oferta, ale warto ją rozważyć. Otrzymujesz pięć darmowych spinów co godzinę, a w danym momencie możesz mieć maksymalnie 50 darmowych spinów. Oznacza to, że maksymalną liczbę spinów osiągniesz co dziesięć godzin, a wszelkie darmowe spiny Coin Master zdobyte po tym czasie przestaną istnieć. Dlatego zalecamy ustawienie sobie przypomnienia, aby odwiedzać Coin Master co dziesięć godzin i wydawać swoje spiny, aby zawsze zarabiać więcej. Jeśli dokonasz tego poświęcenia, w końcu zarobisz ogromną ilość dodatkowych spinów, więc warto.

Jak grać w grę Coin Master?

coin master aplikacje

Coin Master zaczyna się od szybkiego przewodnika, który wprowadza Cię w podstawową mechanikę, a następnie daje Ci swobodę rozpoczęcia gry w sposób, jaki lubisz. To z pewnością wystarczy, aby zacząć, ale tutaj przyjrzymy się niektórym mechanikom, które nie są wyjaśnione w instrukcji.

Wszystko w Coin Master kręci się wokół zarabiania i wydawania monet. Istnieją trzy główne sposoby zarabiania monet w Coin Master (oprócz wydawania prawdziwych pieniędzy):

 • Wygrywanie monet w automacie do gry;
 • najeżdżanie na bazy innych graczy;
 • najeżdżanie na bazy innych graczy.

Aby zrobić jedną z tych rzeczy, musisz zakręcić automatem.

CoinMaster: Przewodnik dla początkujących

Czym są gwiazdy?

Gwiazdy, zbierane w całej grze, służą do utrzymania swojej rangi i umieszczania graczy na tablicach liderów. Gwiazdy można zdobywać budując przedmioty w wiosce i zbierając nowe karty. Przedmioty wioski dają jedną gwiazdkę za każde ulepszenie, a karty dają liczbę gwiazdek wskazaną u góry każdego przedmiotu. Kiedy gracz atakuje wioskę i bezpośrednio uderza w jeden z przedmiotów, usuwa to jedną gwiazdkę z tego przedmiotu, jak również ze wszystkich zgromadzonych gwiazdek. Uwaga, zdublowane karty nie zdobywają gwiazdek.

Jak działają zakłady?

Zakłady pomnażają nagrody zdobyte za akcje, ale nie dotyczą nagród za wydarzenia specjalne. Ataki i najazdy są mnożone po zakończeniu akcji, ale tak jak w przypadku slotów, kwoty pokazane u góry są już pomnożone. Przycisk „Bet” pozwala na przełączanie się pomiędzy wszystkimi dostępnymi zakładami od najniższego do najwyższego.

Koło Bonusów Dziennych.

Zakręć dziennym kołem bonusowym raz na 24 godziny, aby wygrać darmowe monety. Po zebraniu monet, graczowi pokaże się licznik odliczający czas do następnego darmowego, codziennego obrotu bonusowego. Oprócz tego zawsze istnieje możliwość wykupienia spinu na codziennym kole bonusowym, które będzie przedstawione w złocie i da graczowi możliwość zdobycia fajnych nagród.

Komunikat o tym, że koło bonusowe z monetami jest „10 razy lepsze teraz!” odnosi się do tego, że kwoty, które można teraz wygrać, są 10 razy wyższe niż wcześniej. Liczby na kole pokazują, co otrzymujesz. Obie wersje koła bonusu dziennego zwiększają swój poziom wraz z graczem, a nagrody rosną z każdym przyrostem.

Superzakład

To funkcja w Coin Master, która poprawia rozgrywkę poprzez zwiększenie nagród. Im więcej spinów ma gracz w swoim inwentarzu, tym wyższe zakłady może postawić!

Czym są tablice liderów?

Tablice liderów to listy najwyżej sklasyfikowanych graczy w Twoim kręgu znajomych, w Twoim kraju i w globalnej społeczności Coin Master!

Jak mogę zdobyć więcej monet w rajdach?

Korzystanie z funkcji 'Bet’ automatu pozwala na podwojenie lub potrojenie (a czasem więcej!) ilości monet wygranych w rajdach. Podczas korzystania z zakładów, na końcu najazdu pojawi się liczba wygranych monet, a po kilku sekundach zostanie ona pomnożona, pokazując faktycznie otrzymaną kwotę. Innym sposobem na zarobienie więcej w rajdach jest użycie vixena, który wykopie 4 miejsce w każdym rajdzie, aby zarobić więcej monet!

coin master logo

Jak działają elementy akcji podczas korzystania z zakładów?

Jeśli chodzi o akcje na automacie, to funkcja obstawiania działa nieco inaczej niż w przypadku monet czy spinów. Jeśli chodzi o ataki i naloty, zakłady pomnażają ilość monet otrzymanych za każdą akcję. Wygrane tarcze z zakładami zwiększają liczbę tarcz wypadających z jednego spinu, a wszelkie tarcze, które przekroczą maksymalną liczbę trzech, zostaną zwrócone graczowi jako spiny.

Automaty do gry w CoinMaster

Automaty do gry są najważniejszym elementem gry i to na nich spędzisz większość swojego czasu. Do automatu można dotrzeć otwierając menu gry i wybierając go, lub przesuwając w dół z widoku wioski.

Pod slotem zobaczysz aktualną liczbę dostępnych spinów. Za każdym razem, gdy kręcisz maszyną, liczba zmniejsza się o jeden. Gdy skończą Ci się spiny, będziesz musiał poczekać chwilę na ich odzyskanie lub odwiedzić naszą stronę internetową, aby otrzymać darmowe spiny Coin Master. Automat Coin Master posiada cztery bębny z czterema różnymi symbolami. Jeśli uda Ci się zebrać cztery takie same symbole w rzędzie, natychmiast zakończysz akcję. Cztery symbole to worek z monetami, młot, świnia bandyty, tarcza i wirujący strąk.

Symbol Nagroda
Kapsuła Energii 10 darmowych obrotów
Worek monet Więcej monet
Świnia Bandyta Najazd na aktualnego Mistrza Monet
Młot Najazd na losową wioskę (zdobądź monety atakując czyjąś wioskę)
Tarcza Ochrona dla Twojej wioski (trać mniej monet podczas ataku)

Inne popularne sloty w online kasynach

rating rating rating rating rating
Video slots
Rock Climber
rating rating rating rating rating
Video slots
The Money Game
rating rating rating rating rating
Video slots
Secret Forest

 

Coin Master to zabawna gra strategiczno-hazardowa, która polega na pociągnięciu za uchwyt automatu do gry, aby zdobyć bonusy i monety, gdy próbujesz zbudować dobrze prosperujące miasto i stać się najsilniejszym wikingiem w okolicy.