Attila

Graj na prawdziwe pieniądze

Slot Attila

Karabin szturmowy Attila ma ciekawą historię powstania. Ten slot nosi nazwę po legendarnym wodzu barbarzyńców, który żył i rządził w Europie Środkowej i Wschodniej w V wieku naszej ery. Attyla był przerażającym wojownikiem, którego obawiali się nawet dzielni generałowie Imperium Rzymskiego. Ten potężny zdobywca potrafił nie tylko toczyć bitwy, ale także skutecznie rządzić podbitymi krajami, dlatego jego panowanie trwało ponad 20 lat i zakończyło się dopiero wraz ze śmiercią wodza w 453 roku. Dzięki Attyli możesz dotknąć historii tego wielkiego wodza i poczuć się jak nie wódz odważnej wielotysięcznej armii, ale raczej szczęściarz, który złapał szczęście.

Ten pięciobębnowy slot z dziewięcioma liniami wypłat pochodzi od firmy Novomatic, która nie ma sobie równych w branży hazardowej. Możesz postawić od jednego do stu kredytów na linię, więc maksymalny łączny zakład sięga 900. Zwycięskie kombinacje są tworzone z dwóch, a czasem trzech takich samych obrazków lub liczb, które znajdują się na tej samej aktywnej linii i sąsiednich bębnach. Dla każdej zwycięskiej kombinacji ustalany jest specjalny współczynnik, na podstawie którego obliczana jest wypłata. Niektóre symbole są wypłacane według specjalnych zasad:

  • Dziewiątki dają 5, 30 i 100 kredytów.
  • Dziesiątki, damy i walety dają 10, 40 i 125 kredytów.
  • Króle i Asy płacą 20, 50 i 150 kredytów
  • Wizerunki toporów oraz łuków i strzał to 30, 75 i 250 kredytó
  • Łucznicy – 50, 125 i 500 kredytów.
  • Miecznicy i Kawaleria – 75, 250 i 1000 kredytów.
  • Sam Attila – 20, 200, 2 000 lub 10 000 kredytów.

Attila posiada również bonusową mini-grę, w której możesz podwoić swoje wygrane, zgadując kolor karty.

Slot oferuje opcję darmowej gry dla tych, którzy nie są gotowi wydać pieniędzy, ale chcą doświadczyć wszystkich radości z hazardu. Attila posiada również funkcję auto-play, na wypadek gdybyś zmęczył się wybieraniem własnych linii i naciskaniem przycisków.

Gniazdo interfejsu Attila

Ogólnie rzecz biorąc, interfejs użytkownika tego slotu jest dość prosty i nieskomplikowany. Nie ma tu żadnych falbanek ani ozdobnych detali, które rozpraszałyby Twoją uwagę. Wszystko w tym „jednorękim bandycie” ma swoją funkcję, co czyni go jednym z najlepszych przedstawicieli klasycznych automatów.