Polar Fox

Graj na prawdziwe pieniądze

Polar Fox: Zostań sojusznikiem przebiegłego Lisa

Novomatic często tworzy bardzo rozpoznawalne automaty do gry. To samo można powiedzieć o lisie arktycznym. Design slotu jest w pełni zgodny z nazwą: obfitość śniegu i lodu jest podstawą obrazów na ekranie. Oficjalna strona kasyna oferuje tę maszynę z dość klasycznym wyposażeniem technicznym.

Gracz ma dostęp do 5 bębnów i 9 linii wypłat. W tym przypadku na każdą linię można postawić od 1 do 100 kredytów. W związku z tym, na jednej rotacji nie można umieścić więcej niż 900 kredytów. W Polar Fox progresywny jackpot nie jest rozgrywany. Ale maksymalna wypłata może wynosić x9000. Przyciski Bet i Line pozwalają dostosować stawkę i liczbę linii do gry, a Automatic Start pozwala uniknąć konieczności samodzielnego kręcenia bębnami.

Nazwa
Polar Fox
Producent
Novomatic
typ gniazda
Video slots
Liczba linii
9
Liczba rolek
5
min. liczba monet w linii
1
Maks. liczba monet w linii
1.00
Pula
9000
RTP
Unknown
Gra bonusowa
Nie
progresywny jackpot
Nie
Dziki symbol
Tak
Symbol rozproszenia
Tak
Automatyczne odtwarzanie
Tak
Czynnik
Tak
Darmowe spiny
Tak

Nagrody w grze i symbole

Co nie jest zaskakujące, wśród symboli znajdują się głównie symbole polarne. Na bębnach można znaleźć w szczególności następujące symbole:

  • Biały zając;
  • Sowa polarna i inne zwierzęta Arktyki;
  • Symbole kart;
  • Symbol rozproszenia w postaci zorzy polarnej;
  • Zimowy lis arktyczny – symbol Wild.

Trzy scattery dają 15 freespinów w slocie, a lis polarny może zastąpić wszystkie symbole w kombinacjach oprócz scattera. Nie ma gry bonusowej, ale można podwoić każdą swoją wygraną, co pozwala wziąć udział w grze ryzyka. Aby wygrać i podwoić swój zakład, wystarczy odgadnąć kolor karty na stole. Jeśli zgadniesz źle, zakład przepada.