Safari Heat

Graj na prawdziwe pieniądze

Safari Heat slot: Czas na podbicie palącego upału Afryki

Często można znaleźć automaty o tematyce polarnej i kosmicznej w Kasynie , ale dla tych, którzy szukają czegoś nieco gorętszego, PlayTech opracował Safari Heat. Dzięki temu slotowi możesz się świetnie bawić w gorącej atmosferze.

Nazwa
Safari Heat
Producent
Playtech
typ gniazda
Video slots
Liczba linii
15
Liczba rolek
5
min. liczba monet w linii
1
Maks. liczba monet w linii
10
Pula
10000
RTP
96.2%
Gra bonusowa
Nie
progresywny jackpot
Nie
Dziki symbol
Tak
Symbol rozproszenia
Tak
Automatyczne odtwarzanie
Tak
Czynnik
Tak
Darmowe spiny
Tak

Heat Safari składa się z 5 bębnów i 15 linii wypłat. Większa liczba linii zwiększa liczbę dostępnych kombinacji wygrywających. Maksymalny zakład w maszynie może być dokonany w wysokości 750 kredytów. Losowanie progresywnego jackpota nie jest przeprowadzane, ale można grać za darmo, co pozwala na zapoznanie się z główną mechaniką gry. Za sterowanie rozgrywką odpowiedzialne następujące przyciski:

  • Info;
  •  Autoplay,
  •  Linie;
  • Zakłady liniowe;
  • Max bet;
  • Gra powrotna;
  •  Roll.

Główne postacie slotu

Podczas swojej wirtualnej podróży gracze natrafią na różnorodne symbole. Najważniejszymi z tych symboli są przedstawiciele fauny afrykańskiej, w tym żyrafy, flamingi, nosorożce, lwy, słonie, zebry i byki. Symbole kart dopełniają obrazu. Symbolem Scatter jest gadające drzewo. Za każdy taki symbol przysługuje wygrana, a jeśli jest ich na liniach więcej niż trzy, gracz automatycznie otrzymuje piętnaście darmowych spinów w formie bonusu.

Zwycięstwo w rundach bonusowych oznacza również potrójne zwiększenie kwoty wygranej – to godna dodatkowa nagroda. Kolejna okazja kryje w sobie grę na ryzyko, w której jest szansa na podwojenie po każdym wygranym zakładzie.